O Nas

Emerald Tours PVT LTD jest niewielką agencją turystyczną, założoną z pasji do podróży, nasz zespół posiada doświadczenie zarówno w organizacji pobytów na Sri Lance jak i na Malediwach.

Wyznajemy zasadę że każdy gość powinien się z nami czuć maksymalnie komfotowo, zapewniamy pełny serwis każdej wycieczki, od odbioru z lotniska, przez transfery, samochody, kierowców, rezerwację hoteli, wycieczki fakultatywne, rezerwacje i zakup biletów na zaplanowane atrakcje dodatkowe itd.

0
Zadowolonych gości
0
Zorganizowanych wycieczek
0
Zadowolonych gości
0
Zorganizowanych wycieczek

Naszą dewizą są wakacje szyte na miarę – każdorazowo przygotowujemy ofertę dopasowaną do potrzeb gości, uwzględniając ilość osób, zakwaterowanie, ulubiona formę spędzenia wolnego czasu. Możemy zaplanować szalone wspinaczki, zwiedzanie zabytków czy słodkie lenistwo na plażach. Z każdym z klientów rozmawiamy o jego preferencjach i potrzebach, każda oferta jest tworzona wspólnie z gośćmi.

Zalezy nam na tym, aby dzięki nam nasi goście mogli przeżyć niezapomniane, wolne od stresu i trosk wakacje życia. Jesteśmy szczerze zakochani w obu naszych destynacjach i naszą największą radością jest móc sprawić żeby i nasi klienci pokochali te miejsca tak, jak my, mieli możliwość dotknięcia lokalnej kultury, przyrody, doświadczenia serdeczności lokalnych mieszkańców, posmakowali cudownych smaków i klimatu prawdziwego relaksu.